Lista osób, które ukończyły aplikację adwokacką w 2016 i 2014 roku

Mając na uwadze art. 77 ust.2 Ustawy z dnia 26.05.1982 r. Prawo o adwokaturze  ( t.j. Dz.U. z 2009 r. Nr 146 poz. 1188 z późn. zmianami) poniżej lista aplikantów adwokackich, którzy ukończyły aplikację adwokacką w 2016 r.

1. Karolina Bok
e-mail: karolina.bok@gmail.com
nr tel.: 881 054 135

2. Krystian Chawa
e-mail: krystian4@interial.pl
nr tel.: 505 908 119

3. Marek Chudzicki
e-mail: marchudzicki@gmail.com
nr tel.: 692 237 777

4. Paweł Figzał
e-mail: pawel.figzal@gmail.com
nr tel.: 667 362 620

5. Grzegorz Gajda
e-mail: grzegorzgajda@yahoo.com
nr tel.: 607 556 219

6. Katarzyna Jaros
e-mail: kasienka_one@interia.pl
nr tel.: 607 982 367

7. Marta Kubica
e-mail: kubicamartaa@gmail.com
nr tel.: 660 739 716

8. Irena Malinowska
e-mail: irena.makogonska@gmail.com
nr tel.: 792 874 746

9. Sebastian Miechkota
e-mail: sebastian.miechkota@prslegal.pl
nr tel.: 609 064 720

10. Iwona Musiol
e-mail: musiol-iwona@wp.pl
nr tel.: 693 047 663

11. Tomasz Plęs
e-mail: tomek20kk@o2.pl
nr tel.: 517 490 973

12. Justyna Stasiuk
e-mail: plaza.stasiuk@gmail.com,
nr tel.: 690 005 713

13. Andrzej Tatara
e-mail: perez16@o2.pl
nr tel.: 512 387 964

14. Agata Zwojewska
e-mail: a.zwojewska@gmail.com
nr tel.: 512 281 122

15. Hanna Bajorek
apl. adw. Hanna Bajorek
nr tel.kom.: 728 44 12 15
e-mail: hanna.bajorek@wp.pl

Mając na uwadze art. 77 ust.2 Ustawy z dnia 26.05.1982 r. Prawo o adwokaturze  ( t.j. Dz.U. z 2009 r. Nr 146 poz. 1188 z późn. zmianami) poniżej lista aplikantów adwokackich, którzy ukończyły aplikację adwokacką w 2014 r.

Pokorska Lucyna
E-mail: lucynapokorska@interia.eu
Tel. 783 833 047