01 kwietnia 2021

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo,

 

Nasz powrót do normalności jest coraz bliższy, szczepimy się i z tym wiążemy dużą nadzieję.

Wszyscy tęsknimy za wspólnymi spotkaniami. Wierzymy w to, że wkrótce spotkamy się
i będziemy mogli – jak to miało miejsce dotychczas – porozmawiać o naszych sprawach zawodowych, ale także o problemach życia codziennego.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Państwu dużo zdrowia, optymizmu, dobrych myśli, radosnego serca i pogodnego nieba.

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
życzy

 

Dziekan

adw. Marian A. Jagielski

Zobacz także
03 czerwca 2026
Zaproszenie na Konferencję Naukową DISPUTE RESOLUTION IN THE FINANCIAL MARKET
02 czerwca 2026
Biuro ORA w Opolu nieczynne w dniu 5 czerwca 2026 r.
26 maja 2026
FESTIWAL PRAWO KARNE: OD ZERA