23 września 2015
Zaproszenie na IX Seminarium Warszawskie
Szanowni Państwo,
serdecznie zachęcam do udziału w IX Seminarium Warszawskim, zaplanowanym na 16 października br.
Tegoroczne Seminarium będzie poświęcone dysfunkcjom polskiego prawa i jego praktyki.
Seminarium organizowane jest we współpracy z Krajową Szkołą Sądownictwa i Prokuratury.
Z tego względu odbędzie się ono w siedzibie Szkoły w Lublinie.
W załączeniu program oraz formularz zgłoszeniowy.
formularz zgloszeniowy_PL
program_PL
Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Seweryn Plebanek
