05 września 2025
Uroczyste ślubowanie adwokatów – 4 września 2025 r.
Szanowni Państwo,
4 września br. w sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego, odbyło się ślubowanie adwokackie.
To wielkie święto opolskiej adwokatury swoją obecnością uświetnił Prezes NRA adw. Przemysław Rosati, członek Prezydium NRA adw. Dorota Kulińska. Gościem ślubowania był także Marszałek Województwa Opolskiego Szymon Ogłaza, członek ORA w Warszawie dr adw. Beata Paxford, Skarbnik NRA adw. Magdalena Koczur-Miedziejko, członek NRA adw. Marian Jagielski. W uroczystości w imieniu ORA w Opolu wzięli także udział wicedziekan adw. Tomasz Zapotoczny i skarbnik adw. Kamil Suszniak.
Dziekan ORA w Opolu adw. Łukasz Wójcik przekazał nowym członkom Palestry gratulacje, a zarazem słowa uznania za wysoki poziom podczas egzaminu adwokackiego. Odwołał się do fundamentalnych zasad wykonywania zawodu i jego elitarnego charakteru.
Do grona opolskich adwokatów dołączyli:
1. Pani Sabina Delijewska
2. Pani Magdalena Honka – wyróżniona
3. Pani Edyta Jeziorska
4. Pani Katarzyna Kalińska
5. Pani Milena Kubas – wyróżniona
6. Pan Szymon Piskozub
7. Pan Bartosz Szylderowicz
Serdecznie gratulujemy.



























