13 kwietnia 2015

Sprawozdanie z 2. Turnieju Piłki Nożnej

W dniu 11 kwietnia 2015 roku odbył się 2. Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Dziekana Izby Adwokackiej w Opolu.
W rozgrywkach wzielo udział siedem zespołów, reprezentacje m.in. sędziów, prokuratorów, radców prawnych, pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przedstawicieli mediów.
Spośród siedmiu zespołów reprezentacja Izby Adwokackiej w Opolu zajęła 3 miejsce.
Turniej wygrali zawodnicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,  drugie miejsce zajęła reprezentacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.

Izbę Adwokacką w Opolu reprezentowali:
adwokat Mariusz Boruszek,
adwokat Jacek Konowalczuk,
adwokat Piotr Miedziejko,
adwokat Bartosz Polański,
adwokat Szymon Waszczuk
adwokat Łukasz Wójcik
adwokat Wojciech Wójcik,
aplikant adwokacki Mateusz Antochów IMG_8244 (Copy)IMG_8258 (Copy)IMG_8257 (Copy)IMG_8255 (Copy)IMG_8250 (Copy)IMG_8251 (Copy)IMG_8260 (Copy)

5 6 811 14 17 19 22

Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Marian Jagielski

Zobacz także
03 czerwca 2026
Zaproszenie na Konferencję Naukową DISPUTE RESOLUTION IN THE FINANCIAL MARKET
02 czerwca 2026
Biuro ORA w Opolu nieczynne w dniu 5 czerwca 2026 r.
26 maja 2026
FESTIWAL PRAWO KARNE: OD ZERA