Sprawozdanie z 2. Turnieju Piłki Nożnej
W dniu 11 kwietnia 2015 roku odbył się 2. Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Dziekana Izby Adwokackiej w Opolu.
W rozgrywkach wzielo udział siedem zespołów, reprezentacje m.in. sędziów, prokuratorów, radców prawnych, pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przedstawicieli mediów.
Spośród siedmiu zespołów reprezentacja Izby Adwokackiej w Opolu zajęła 3 miejsce.
Turniej wygrali zawodnicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, drugie miejsce zajęła reprezentacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.
Izbę Adwokacką w Opolu reprezentowali:
adwokat Mariusz Boruszek,
adwokat Jacek Konowalczuk,
adwokat Piotr Miedziejko,
adwokat Bartosz Polański,
adwokat Szymon Waszczuk
adwokat Łukasz Wójcik
adwokat Wojciech Wójcik,
aplikant adwokacki Mateusz Antochów 






Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Marian Jagielski








