28 września 2020

Spotkanie władz opolskiej Adwokatury z przedstawicielami Urzędu Miasta Opola

W dniu 25.09.2020 r. przedstawiciele Prezydium ORA w Opolu w osobach – Dziekan ORA adw. Marian A. Jagielski, Wicedziekan adw. Magdalena Koczur-Miedziejko oraz Wicedziekan-Skarbnik adw. Łukasz Wójcik spotkali się z Panem Arkadiuszem Wiśniewskim – Prezydentem Miasta Opola oraz Sekretarzem Miasta Opola Panem Grzegorzem Marcjaszem.

Przedmiotem spotkania było omówienie dalszej współpracy między Izbą Adwokacką w Opolu a Urzędem Miasta. W trakcie spotkania przedstawiciele opolskiej palestry wręczyli Panu Prezydentowi nagrodę „Opolskiej papugi” jako wyraz uznania za dotychczasową współpracę.

 

Zobacz także
03 czerwca 2026
Zaproszenie na Konferencję Naukową DISPUTE RESOLUTION IN THE FINANCIAL MARKET
02 czerwca 2026
Biuro ORA w Opolu nieczynne w dniu 5 czerwca 2026 r.
26 maja 2026
FESTIWAL PRAWO KARNE: OD ZERA