Ślubowanie nowych adwokatów
9 lipca 2015 roku w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu odbyło się uroczyste ślubowanie adwokatów.
Izba Adwokacka w Opolu przyjęła w swoje szeregi 14. nowych adwokatów:
Panią Adwokat Magdalenę Augustyniok,
Pana Adwokata Rafała Cichonia,
Panią Adwokat Katarzynę Danielewicz,
Panią Adwokat Agatę Goryszewską,
Panią Adwokat Anetę Hassa,
Pana Adwokata Krzysztofa Kiełbickiego,
Pana Adwokata Przemysława Lecha,
Panią Adwokat Ewę Pecio,
Pana Adwokata Mateusza Przybytniowskiego,
Pana Adwokata Jacka Różyckiego,
Pana Adwokata Pawła Szewczyka,
Pana Adwokata Mateusza Tuńskiego,
Panią Adwokat Magdalenę Wąchała,
Pana Adwokata Adama Widłaka.
Warto zaznaczyć, iż nowo przyjęci adwokaci są pierwszą grupą która była w całości szkolona przez Okręgową Radę Adwokacką w Opolu.
Aplikację odbywali w latach 2012-2014.
Uroczystość zakończyła się bankietem, na którym goście oprócz prowadzenia rozmów o przyszłości adwokatury, mogli raczyć się lampką szampana.
Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Marian Jagielski













