Ślubowanie aplikantów adwokackich
Szanowni Państwo,
W dniu 17 grudnia 2025 r. w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu odbyło się uroczyste ślubowanie aplikantów Izby Adwokackiej w Opolu. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru, które nadało wydarzeniu wyjątkowo podniosły charakter.
Po odebraniu ślubowania przez Dziekana ORA w Opolu adw. Łukasza Wójcika oraz oficjalnym powitaniu nowych członków Opolskiej Palestry, aplikanci złożyli podpisy na protokołach ślubowania.
Podczas wydarzenia członek Prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej, Skarbnik adw. Magdalena Koczur-Miedziejko, przedstawiła aplikantom szczegółowe informacje dotyczące przebiegu oraz organizacji aplikacji adwokackiej.
W grono aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Opolu wstąpili:
pan Michał Bartmański
pani Martyna Błaszkiewicz
pani Anna Głodek
pani Vanessa Grzeschik
pani Marlena Łukasiewicz
pani Aleksandra Pientka
pani Katarzyna Raniowska
pani Laura Sporek
pan Jakub Znaniecki
Następnie uczestnicy mieli okazję do krótkiego spotkania i rozmów.
Aplikantom adwokackim I roku życzymy powodzenia oraz wszelkiej pomyślności.








Z poważaniem,
Biuro ORA w Opolu
