11 lutego 2026
Ślubowanie adwokackie
Nowy rozdział w karierze zawodowej – serdeczne gratulacje!
Z radością informujemy, że adw. Anna Czajka i adw. Ewa Pecio w dniu 11 lutego 2026 r., złożyły uroczyste ślubowanie przed Dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu adw. Łukaszem Wójcikiem oraz w obecności Wicedziekan adw. Lidii Jakubiak-Romanowicz, oficjalnie dołączając do grona adwokatów.
To doniosły moment, który wieńczy lata ciężkiej pracy, nauki oraz nieustannego dążenia do doskonałości.
Gratulujemy osiągnięcia tego ważnego etapu oraz życzymy, aby każdy dzień w zawodzie przynosił satysfakcję, rozwój i poczucie spełnienia.
Miło nam powitać Panie wśród adwokatów




