22 maja 2017
Opolscy Adwokaci na Kongresie Prawników Polskich
W dniu 20 maja 2017 roku odbył się w Katowicach Kongres Prawników Polskich poświęcony aktualnej sytuacji oraz niepokojącym zmianom zachodzącym w wymiarze sprawiedliwości, w którym uczestniczyła liczna grupa adwokatów Izby Adwokackiej w Opolu.
Byliśmy aktywni we wszystkich działaniach tego Kongresu i nasz udział został zauważony.
Wszystkim uczestnikom z naszej Izby serdecznie dziękuje za udział.
Dziekan
Okręgowej Rady adwokackiej w Opolu
adw. Marian Jagielski



