08 lipca 2015
O nas w kolejnych mediach
Szanowni Państwo,
Polecam lekturę kolejnych medialnych przekazów o akcji protestacyjnej izby opolskiej, szczególnie trafne, bo oddające istotę problemu, czyli dlaczego oczekujemy podwyżek i ile otrzymujemy de facto do reki po sprawie, są komentarze po publikacji na stronie internetowej radia maryja (patrz link drugi).
http://www.radiomaryja.pl/informacje/adwokaci-chca-wyzszych-stawek-nie-przekaza-sadom-list/
Dziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Cezary Goryszewski
