03 lutego 2017

KOMUNIKAT WS. WYKONANIA OBOWIAZKU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

Powołując się na treść § 18 uchwały nr 57/2011 Naczelnej Rady Adwokackiej z 19 listopada 2011 roku z późn. zm. „O doskonaleniu zawodowym adwokatów” przymominam Państwu, iż adwokaci objęci obowiązkiem doskonalenia zawodowego mają obowiązek,  w  terminie  do  końca  lutego  każdego  roku,  złożyć  sprawozdanie  o  wykonaniu obowiązku doskonalenia w poprzednim  roku  kalendarzowym.

W  zakresie,   w  jakim  obowiązek  doskonalenia  został  zrealizowany  w  inny  sposób,  niż  poprzez uczestnictwo  w  szkoleniu  zorganizowanym  przez  okręgową  radę  adwokacką  lub przeprowadzenie  wystąpienia  w  ramach  takiego  szkolenia,  do  sprawozdania  należy  załączyć dokumenty  potwierdzające  wykonanie  obowiązku  doskonalenia  zawodowego,  zawierające dane  pozwalające  na  ustalenie,  że  dana  forma  doskonalenia  zawodowego  spełnia  wymogi określone w  Uchwale.

 

Z wyrazami szacunku 
Adwokat Cezary Goryszewski
Wicedziekan ORA w Opolu 

Kierownik Szkolenia Aplikantów 
i Doskonalenia Zawodowego Adwokatów 
Izby Adwokackiej w Opolu

Zobacz także
03 czerwca 2026
Zaproszenie na Konferencję Naukową DISPUTE RESOLUTION IN THE FINANCIAL MARKET
02 czerwca 2026
Biuro ORA w Opolu nieczynne w dniu 5 czerwca 2026 r.
26 maja 2026
FESTIWAL PRAWO KARNE: OD ZERA