Podpisanie porozumienia w sprawie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej na obszarze Miasta Opola
Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że w dniu 29 października 2015r. w Opolu w Ratuszu odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia między Okręgową Radą Adwokacką w Opolu, którą reprezentował Dziekan adw. Cezary Goryszewski oraz Urzędem Miasta Opola reprezentowanym przez Pana Prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego w sprawie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej, która świadczona będzie przez adwokatów naszej Izby na terenie miasta Opola.
W terminie do 30 października 2015r. zostaną podpisane pozostałe porozumienia ze starostwami województwa Opolskiego.
Jednocześnie informuje, iż w najbliższych dniach ukaże się komunikat dotyczący zasad i sposobu rozdziału poszczególnych punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na wszystkich adwokatów którzy zgłosili gotowość do świadczenia takiej pomocy.
Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Marian Jagielski








