15 grudnia 2014
Komunikat w sprawie komunikacji SMS Izby Adwokackiej w Opolu.
Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy Izby Adwokackiej w Opolu
Miło mi zakomunikować, iż Nasza Izba Adwokacka posiada już własny system powiadomień SMS.
Dnia 7.03.2011 r. po raz pierwszy został on aktywowany.
Dzięki Państwa reakcji – zwrotnymi SMSami – mogę również poinformować o jego skuteczności i funkcjonalności.
System stopniowo będzie wykorzystywany do celów korespondencyjnych ORA z intencją zastąpienia kosztownej, pracochłonnej i biurokratycznej korespondencji papierowej.
Dziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Cezary Goryszewski
