II miejsce w Turnieju o Puchar Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu w Piłce Nożnej
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, że w rozegranym w dniu 5 grudnia 2015 r. Turnieju o Puchar Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu w Piłce Nożnej zespół reprezentujący Izbę Adwokacką w Opolu w składzie: apl. adw. Antochów Mateusz, adw. Boruszek Mariusz, adw. Konowalczuk Jacek,
adw. Miedziejko Piotr, adw. Polański Bartosz, adw. Wójcik Łukasz, adw. Wójcik Paweł, zajął II miejsce.
Po zaciętej walce, zespół złożony z aplikantów i adwokatów Naszej Izby nieznacznie uległ w finale drużynie organizatorów turnieju, przegrywając 0 : 1.
Podkreślenia wymaga, że pozostałe mecze zakończyły się zdecydowanymi zwycięstwami Naszej Drużyny: z drużyną Prokuratorów Okręgu Opolskiego 3:1, i drużyną opolskich mediów 5:1.
Królem strzelców Turnieju został adw. Mariusz Boruszek.
Kapitan drużyny,
adw. Łukasz Wójcik











