09 października 2025
Fotorelacja oraz wyniki głosowania na Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Izby Adwokackiej w Opolu z dnia 3 października 2025 r.
W trakcie Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Izby Adwokackiej w Opolu, które odbyło się 3 października 2025 r., uzupełniono skład Sądu Dyscyplinarnego opolskiej Izby. Na sędziów tego gremium zostali wybrani:
– adw. Agnieszka Paluszczak-Skoberla
– adw. Piotr Miedziejko
– adw. Michał Witos
– adw. Wojciech Kaczmar.
Gratulujemy!
Poniżej przedstawiamy fotorelację.























