Zaproszenie na 6.Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu imienia adw. Cyryla Metodego Ratajczaka

Dodano: Kategorie: , ,

Szanowna Pani Mecenas, Szanowny Panie Mecenasie,
Szanowni Aplikanci Adwokaccy,

 

Uprzejmie informuję, iż w dniu 18 maja 2019r. w Opolu przy ul. Kowalskiej 2 (Hala KS Gwardia) odbędzie się Turniej Piłkarski  o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu imienia Adw. Cyryla Metodego Ratajczaka.

Udział w turnieju zapowiedziały reprezentacje opolskich adwokatów i aplikantów adwokackich, sędziów, radców prawnych, prokuratorów, dziennikarzy, oraz miłośnicy piłki nożnej z Izby Adwokackiej w Wrocławiu i w Krakowie.

Uroczyste rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 9.00, a jej zakończenie połączone z wręczeniem pucharów i dyplomów jej uczestnikom na godz. 17.00.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w turnieju w roli zawodników a także kibiców do żywiołowego dopingowania uczestniczących w turnieju drużyn.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia podczas trwania Turnieju przygotowany będzie poczęstunek, a po zakończonych zmaganiach sportowych zapraszamy na taras Hali Gwardii gdzie zaplanowaliśmy dla piłkarzy i kibiców spotkanie przy grillu.

 

Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Łukasz Wójcik