Komunikat dot. szkoleń na e-Palestra

Dodano: Kategorie: ,

Szanowni Państwo,

 

Poniżej kilka wskazówek co do funkcjonowania  platformy „e-Palestra”, na której są umieszczane szkolenia korporacyjne w formie  audio – wideo, a organizowanych przez  Komisję Doskonalenia Zawodowego przy NRA.

Każdy z Państwa tj. zarówno adwokat jak i aplikant adwokacki, by korzystać w pełni z platformy  e-PALESTRA winien utworzyć dla siebie indywidualne konto, na które będzie się logować  w ramach indywidualnego profilu i na którym będzie mógł obejrzeć wykłady / szkolenia, o których jest mowa powyżej, bowiem dopiero logując się na swój indywidualny profil można odtworzyć pojawiające się wykłady w formie online.

System odnotowuje udział w szkoleniu, a podczas jego trwania należy klikać w pojawiające się „okienka”, aby w ten sposób odnotować i potwierdzić swoje aktywne uczestnictwo w danym szkoleniu. Następnie na koniec szkolenia system wygeneruje certyfikat imienny, który można sobie pobrać i wydrukować. Proszę postępować zgodnie z komunikatami pojawiającymi się w trakcie szkolenia.

Tylko aktywne uczestnictwo przez cały czas trwania szkolenia gwarantuje otrzymanie certyfikatu  i związanych z uczestnictwem punktów szkoleniowych. Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma na swój e-mail certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu i otrzymane punkty szkoleniowe.

Wiele odpowiedzi na szczegółowe pytania znajdują się w zakładce FAQ na stronie internetowej https://palestra.pl/pl/.

 

Zapraszam serdecznie wszystkich Państwa do korzystania ze szkoleń już dostępnych na platformie e-Palestra.

 

adw. dr hab. Dariusz Mucha, prof. UO

Przewodniczący Komisji doskonalenia zawodowego adwokatów przy ORA Opole

Wiceprzewodniczący Komisji Doskonalenia Zawodowego przy NRA