27 czerwca 2025

Adw. Magdalena Koczur-Miedziejko oraz Adw. Marian A. Jagielski członkami Naczelnej Rady Adwokackiej

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

 

z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że w dniu 27.06.2025 r. XIV Krajowy Zjazd Adwokatury w Bydgoszczy dokonał wyboru dwóch członków naszej Izby – adw. Magdaleny Koczur-Miedziejko oraz adw. Mariana A. Jagielskiego na członków Naczelnej Rady Adwokackiej.

Pani Dziekan oraz Panu Dziekanowi składamy serdeczne gratulacje!

Ich wybór do najważniejszego organu wykonawczego Adwokatury jest nie tylko wielkim osobistym sukcesem oraz dowodem uznania dla ich pracy na rzecz Samorządu, ale również historycznym momentem dla Izby Adwokackiej w Opolu – jednej z najmniejszych w kraju. Łącznie nasza Izba będzie miała aż 3 reprezentantów w Naczelnej Radzie Adwokackiej – wraz z adw. Łukaszem Wójcikiem, Dziekanem ORA w Opolu, który z tytułu pełnionej funkcji wchodzi w skład NRA.

 

/fot. archiwalna – zbiory IA w Opolu/

W strukturach naczelnych naszą Izbę reprezentować będą także adw. Jacek Ziobrowski, wieloletni Prezes WSD oraz adw. Irena Malinowska, którzy wybrani zostali sędziami Wyższego Sądu Dyscyplinarnego. Pierwszym zastępcą sędziego WSD wybrany został adw. Michał Kuźmicz.

Raz jeszcze gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia w pełnieniu zaszczytnych i odpowiedzialnych funkcji.

 

Adw. Łukasz Wójcik

Dziekan ORA w Opolu

Zobacz także
03 czerwca 2026
Zaproszenie na Konferencję Naukową DISPUTE RESOLUTION IN THE FINANCIAL MARKET
02 czerwca 2026
Biuro ORA w Opolu nieczynne w dniu 5 czerwca 2026 r.
26 maja 2026
FESTIWAL PRAWO KARNE: OD ZERA