02 czerwca 2015

25- lecie samorządności miasta Opola

W dniu 27 maja 2015r w 25 rocznicę pierwszych, wolnych wyborów samorządowych, w filharmonii opolskiej odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta Opola, w której udział wzięły osoby szczególnie zasłużone dla krzewienia idei samorządu terytorialnego, a wśród nich nasz kolega adwokat Seweryn Plebanek – radny i członek Zarządu Miasta Opola w latach 1990 do 1994, obecny Wicedziekan ORA w Opolu, co wymaga odnotowania.
Serdecznie gratulujemy.

W imieniu ORA w Opolu
Dziekan
adw.Cezary Goryszewski

Sesja-25fot.-GK

Zobacz także
03 czerwca 2026
Zaproszenie na Konferencję Naukową DISPUTE RESOLUTION IN THE FINANCIAL MARKET
02 czerwca 2026
Biuro ORA w Opolu nieczynne w dniu 5 czerwca 2026 r.
26 maja 2026
FESTIWAL PRAWO KARNE: OD ZERA