Turniej Piłkarski w Opolu o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu imienia Adw. Cyryla Metodego Ratajczaka 21 kwiecień 2018r.

Dodano: Kategorie: ,

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż w dniu 21 kwietnia 2018r. w Opolu przy ul. Kowalskiej 2 (Hala KS Gwardia) odbędzie się Turniej Piłkarski  o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu imienia Adw. Cyryla Metodego Ratajczaka.

Turniej piłkarski wpisuje się z harmonogram wydarzeń przygotowanych przez ORA w Opolu w roku Jubileuszu 65-leica Izby Adwokackiej w Opolu.

Udział w turnieju zapowiedziały reprezentacje opolskich adwokatów i aplikantów adwokackich, sędziów, radców prawnych, prokuratorów, dziennikarzy, a także po raz pierwszy przedstawiciele Opolskiej Izby Weterynaryjnej i Opolskiego Związku Piłki Nożnej oraz miłośnicy piłki nożnej z Izby Adwokackiej w Wrocławiu i Katowicach.

Uroczyste rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 9.00, a jej zakończenie połączone z wręczeniem pucharów i dyplomów jej uczestnikom na godz. 17.00.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w turnieju w roli zawodników a także kibiców do żywiołowego dopingowania uczestniczących w turnieju drużyn.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia podczas trwania Turnieju przygotowany będzie poczęstunek, a po zakończonych zmaganiach sportowych zapraszamy na taras Hali Gwardii gdzie zaplanowaliśmy dla piłkarzy i kibiców spotkanie przy grillu.

 

 

Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu
adw. Łukasz Wójcik