Program bezzwrotnych grantów na ratowanie firm - kancelarie adwokackie

Dodano: Kategorie: ,

Komunikat do projektu OCRG

program bezzwrotnych grantów na ratowanie firm

(Przyznawanie grantów na kapitał obrotowy – wsparcie utrzymania działalności w sytuacji nagłego niedoboru lub braku płynności mikro i małych przedsiębiorstw w ramach RPO WO 2014-2020)

 

 

 

Szanowna Pani Mecenas, Szanowny Panie Mecenasie,

 

informujemy, że Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarczego planuje uruchomienie programu bezzwrotnych grantów w wysokości od 23,5 tys. zł do ponad 164 tys. zł. O pomoc w ramach projektu mogą starać się samozatrudnieni, mikro i małe firmy z woj. Opolskiego, którzy w związku z pandemią znaleźli się w sytuacji nagłego niedoboru lub braku płynności finansowej. Nabór wniosków dla zainteresowanych taką formą wsparcie rozpocznie się 25 czerwca br. punktualnie o godz. 9:00 i będzie się odbywał tylko elektronicznie, przez ePUAP.

 

Wnioski o przyznanie grantu do powyższego projektu mogą składać adwokaci wykonujący zawód zarówno w ramach indywidualnych kancelarii adwokackich, jak i w ramach spółek.

 

W związku z planowanym uruchomieniem powyższego projektu OCRG ze względów organizacyjnych wstrzyma czasowo rozpatrywanie wniosków o pomoc w ramach projektu 70/30. Rozpatrywanie wniosków w ramach projektu COVID-19 pozostanie bez zmian.

 

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie i zapoznania się z informacjami na stronie OCRG (link poniżej).

 

http://www.ocrg.opolskie.pl/pl/aktualnosci/wsparcie-dla-firm-w-czasach-covid-19—beda-bezzwrotne-granty-na-ratowanie-firm-452.html

 

Jednocześnie informuję, że OCRG przewiduje bardzo duże zainteresowanie tym projektem dlatego proszę, aby zainteresowani adwokaci przygotowali wnioski wraz z kompletem załączników i złożyli je terminowo w dniu 25 czerwca br. po godzinie 9:00.

 

Z poważaniem

Adw. Marian A. Jagielski

Dziekan ORA w Opolu