Opolscy Adwokaci na XXVIII Ogólnopolskiej Spartakiadzie Prawników w Lublinie

Dodano: Kategorie: ,

W dniach 14-17 września 2017 roku członkowie Izby Adwokackiej w Opolu – adw. Mateusz Antochów, adw. Łukasz Wójcik, adw. Wojciech Wójcik, apl.adw. Bartłomiej Stepek brali udział w XVIII Ogólnopolskiej Spartakiadzie Prawników w Lublinie.

Na Spartakiadzie, która organizowana była po raz dwudziesty ósmy, wzięło udział blisko 600 prawników z całej Polski, a rywalizacja toczyła się w prawie 70 konkurencjach indywidualnych oraz w 10 zespołowych. Wyniki czysto sportowe były oczywiście bardzo istotne, jednak równie ważna była dobra zabawa i walka “fair play”. Spartakiada obfitowała w wiele zwrotów akcji, a w gronie uczestników wyłoniły się osoby, które zostały multimedalistami imprezy.

Nasi reprezentanci reprezentujący barwy drużyny „Orłów Temidy” wzięli udział w turnieju piłki nożnej zajmując w nim drugie miejsce w stawce 13 zespołów, pokonując w meczu półfinałowym faworyta turnieju – zespół Izby Adwokackiej w Katowicach.

Ze szczególną satysfakcją należy w tym miejscu zakomunikować, iż Izbie Adwokackiej w Opolu przyznane zostało prawo organizacji przyszłorocznej XXIX Spartakiady w Opolu.

Wszystkich członków Izby zachęcamy po podejmowania aktywności sportowej połączonej z pozytywnym manifestowaniem swojej przynależności zawodowej do Izby Adwokackiej w Opolu, jak i przesyłania do Izby zdjęć i informacji dokumentujących sukcesy sportowe.