Lista adwokatów K-N

LISTA ADWOKATÓW od litery K do litery N
członków Izby Adwokackiej w Opolu
wykonujących zawód w Kancelariach Indywidualnych, Spółkach oraz Zespole Adwokackim

adw. Kamosiński Maciej
Kancelaria Adwokacka
48-200 Prudnik,
ul. Wiejska 3
tel. 660 781 927
email: kamos3@interia.pl

adw. Kamosiński Ryszard
Zespół Adwokacki Nr 1
47-100 Strzelce Opolskie,
ul. Opolska 16
Tel. 77 461 35 05; 604 312 479
email:zespadw@gmail.com

adw. Karwacki Piotr
Kancelaria Adwokacka
ul. Mazowiecka 10
45-308 Opole
tel. 796 168 429
e-mail: kontakt@karwacki.eu

adw. Kiełbicki Krzysztof
Kancelaria Adwokacka
48-300 Nysa
ul. Mariacka 6-8/13
tel. 888 056 158
e-mail: krzysztof.kielbicki@gmail.com

adw. Kirchniawy Alojzy
Kancelaria Adwokacka
47-200 Kędzierzyn-Koźle,
ul. Sądowa 4
tel. 77 482 36 48; 698 252 257

adw. Klim Piotr
Klim-Adwokaci i Radcowie Prawni
Spółka Partnerska
45-037 Opole,
ul. Sienkiewicza ¾
Tel. 77 453 26 01; 608 338 632
email: p.klim@adwokaci.opole.pl

adw. Kobylińska-Matysów Karolina
Kancelaria Adwokacka
48-300 Nysa,
ul. Bracka 14
Tel. 77 433 32 51; 600 887 882
Email: adw.kkobylińska@wp.pl

adw. Koczur-Miedziejko Magdalena
Kancelaria Adwokacka
45-064 Opole, Plac Daszyńskiego 4/2
Tel. 77 453 77 99; 600 329 657
email: adwokat.koczur@gmail.com

adw.Kolasa-Fiech Ewa
Kancelaria Adwokacka
48-300 Nysa,
ul. Św. Piotra 2
Tel. 77 433 31 59; 600 450 134
email: ewa.kolasa@center.net.pl

adw. Kolasa-Siwek Agata
Kancelaria Adwokacka
47-330 Zdzieszowice
ul. B. Chrobrego 7, lok. I p.
Tel. 793 936 959
email: agatasiwek@wp.pl

adw. Kolasa Józef
Kancelaria Adwokacka
48-300 Nysa,
ul. Św. Piotra 2
Tel. 77 433 31 59; 602 665 804
email: jozef.kolasa@center.net.pl

adw. Kolasa Stanisław
Kancelaria Adwokacka
47-303 Krapkowice
ul. Buczka 8
Tel. 724 854 555
email: kancelaria.adwokacka.kolasa@gmail.com

adw. Kolasa Urszula
Kancelaria Adwokacka
48-300 Nysa,
ul. Św. Piotra 2
Tel. 77 433 31 59; 604 113 044
email: u.kolasa@center.net.pl

adw. Komander Olimpia
Kancelaria Adwokacka
47-200 Kędzierzyn-Koźle,
ul. Limanowskiego 2
Tel. 500 028 925
Email:adwokat.romanowicz@op.pl

adw. Konofalski Marcin
Kancelaria Adwokacka Polański
Konofalski i Wspólnicy Spółka Partnerska Adwokatów
46-064 Opole,
ul. Kołłątaja 11
Tel. 77 454 31 66 ; 608 301 225
Fax 77 453 67 67
email:biuro@pkwadwokaci.pl

adw.Konowalczuk Jacek
Kancelaria Adwokacka
47-100 Strzelce Opolskie,
ul. Wojska Polskiego 2,
tel. kom. 606 722 552
email:jkonowalczuk@adwokacizzb.pl

adw. Konowalczuk Katarzyna
Kancelaria Adwokacka
45-064 Opole,
ul. Kołłątaja 11
Tel. 603 303 040
e-mail: katarzyna.konowalczuk@mecenas.opole.pl

adw. Konowalczuk Zbigniew
Kancelaria Adwokacka
45-064 Opole,
ul. Kołłątaja 11
Tel. 77 453 10 30; 602101926
e-mail: mecenas@proonet.pl

adw. Kornobis Alicja
Kancelaria Prawnicza Kornobis i Spółka s.c.
45-064 Opole,
ul. Damrota 8
Tel. 77 454 30 42; 608 517 224
Email: kancelarie.adwokackie.sc@gmail. com

adw. Kornobis Ryszard
Kancelaria Prawnicza Kornobis i Spółka s.c.
45-064 Opole
45-804 Opole.
ul. Kurpierza 7
Tel. 77 454 30 42; 602 243 795

adw. Kotwica Marcin
Kancelaria Adwokacka
45-359 Opole,
ul. Plebiscytowa 3/8
Tel. 504 432 546
e-mail: adwokatkotwica@gmail.com
adwokatkotwica.pl

adw. dr Krukowski Krzysztof
Kancelaria Adwokacka
45-240 Opole,
ul. Wiejska 107
Tel. 508 614 530
e-mail: kk@kancelariakrukowski.pl
www.kancelariakrukowski.pl

adw. Krygowski Grzegorz
Kancelaria Adwokacka
45-070 Opole,
ul. Dubois 18/3
Tel. 661 162 812
e-mail: g.krygowski@krygowskisumera.pl

adw. dr Kubalczyk Anna
BRAK SIEDZIBY
Tel. 510 347 992
e-mail: annakubalczyk@gmail.com

adw. Kubica Marta
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kubica
45-332 Opole,
ul. Tadeusza Rejtana 7
Tel. 660 739 716
Email: kubicamartaa@gmail.com

adw. Kubik Andrzej
Zespół Adwokacki Nr 1
47-100 Strzelce Opolskie,
ul. Opolska 16
Tel. 77 461 35 05; 604 116 307
Email: zespadw@gmail.com

adw. Kubis Małgorzata
Kancelaria Adwokacka
45-068 Opole,
ul. 1 Maja 9/94
Tel/fax 77 446 98 76; 690 880 150
Email: adwokatkubis@op.pl

adw. Kuliński Przemysław
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych – Jarosiński, Kuliński i Partnerzy
45-047 Opole, ul. Waryńskiego 2
Tel. 77 456 56 11; 509 202 890
Email: kancelariajk@poczta.onet.pl
.
adw. Kurcz Joachim
Kancelaria Adwokacka s.c. adwokat Joachim Kurcz, adwokat Michał Kurcz
45-037 Opole,
ul. Sienkiewicza 3/5
Tel. 77 453 20 26; 602 298 818
Email: jkurcz@adwokat-kurcz.eu

adw. Kurcz Michał
Kancelaria Adwokacka s.c. adwokat Joachim Kurcz, adwokat Michał Kurcz
45-037 Opole,
ul. Sienkiewicza 3/5
Tel./fax 77 453 20 26; 606 492 004
Email:mkurcz@adwokat-kurcz.eu

adw. dr Kuziara Aneta
Kancelaria Adwokacka
45-066 Opole,
ul. Reymonta 16 lok. 113
Tel. 600 211 051
Email: kuziara@kuziara.pl

adw. Kuźmicki Bogdan
Kancelaria Adwokacka
46-200 Kluczbork,
ul. Rynek 20
tel. 77 447 16 89; 602 735 903
email: kuzmicki@op.onet.pl

adw. Kuźmicka Kamilla
Kancelaria Adwokacka
46-200 Kluczbork,
ul. Rynek 20
Tel. 77 447 16 89; 669 017 461
Email: kuzmicki@op.onet.pl

adw. Kuźmicz Michał
Wójcik Kuźmicz i Parnerzy
Spółka Partnerska Adwokatów
45-061 Opole, ul. Katowicka 16/3
Tel. 77 456 607 60; 502 612 908
email: adwokatmichal@op.pl

adw. Kwiatkowski Jacek
Kancelaria Adwokacka
45-064 Opole,
ul. Damrota 8
Tel. 668 777 676
Email: opole@adwokatkwiatkowski.pl

Filia kancelarii:
ul. Opolska 4
47-300 Krapkowice

adw. Lah Dariusz
Kancelaria Adwokacka
48-200 Prudnik,
ul. Kościuszki 20A
Tel. 602 427 111
e-mail: biuro@kancelaria-lah.pl

adw. Lech Przemysław
Kancelaria Adwokacka
45-061 Opole
ul. Katowicka 67/2
tel. 604 168 489
e-mail: przemlech@gmail.com

Filia:
ul. Warszawska 20
49-200 Grodków

adw. Leśniak Roman
Kancelaria Adwokacka
45-286 Opole,
ul. Szarych Szeregów 30/5
Tel. 604 089 177
e-mail: adwokatlesniak@gmail.com

adw. Łudczak Krzysztof
Kancelaria Adwokacka
45-075 Opole,
ul. Krakowska 25/3
Tel. 697 916 569
e-mail: krzysztofludczak@gmail.com

adw. Łukomska-Boroń Ewa
Kancelaria Adwokacka
45-037 Opole,
ul. Sienkiewicza 3/3
Tel. 604 483 061
Email; petroluxopole@wp.pl

adw. Maciejko Jarosław
Kancelaria Adwokacka
47-200 Kędzierzyn-Koźle,
ul. Czerwińskiego 1
Tel. 77 482 32 44; 508 064 919
e-mail: jmk4@interia.pl

adw. Machulec Kamil
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Machulec
48-100 Głubczyce
ul. Kościuszki 8
Tel. 577 030 238
e-mail: adwokat_kamil_machulec@o2.pl
www.adwokat-machulec.pl

adw. Magacz Jacek
Kancelaria Adwokacka
45-062 Opole,
ul. Kościuszki 15/6
Tel. 77 454 25 14; 602 880 002
e-mail: magacz@op.pl

adw. Malinowska Irena
Kancelaria Adwokacka
45-315 Opole,
ul. Chłodnicza 2
Tel. 792 874 746
Email: adw.malinowska@gmail.com

adw. Małecka Ewa
Kancelaria Adwokacka
48-100 Głubczyce,
ul. Kościuszki 8
Tel. 501 565 515
Email: kontakt@adwokat-malecka.pl

adw. Mandziuk Lech
Kancelaria Adwokacka
46-200 Kluczbork,
ul. Krakowska 22
Tel. 77 418 17 55; 601 828 927
e-mail: mandziukadwokat@g.pl

adw. dr Marciniak Jarosław
Kancelaria Adwokacka dr Jarosław Marciniak
ul. Katowicka 63/1
45-061 Opole
tel. 604 232 718
e mail: kancelaria@jmarciniak.pl

Filia kancelarii:
ul. Wojska Polskiego 5/25
49-100 Niemodlin

adw. Markiewicz Agnieszka
Kancelaria Adwokacka
45-064 Opole,
ul. Kołłątaja 8/2
Tel. 609 504 910
email:agnieszkamarkiewicz@adwokat.pl

adw. Mazur Anna
Kancelaria Adwokacka
47-200 Kędzierzyn-Koźle,
ul. Piastowska 9/2
Tel. 784 602 998
e-mail: mazurbuzo@gmail.com

adw. Medyk Marcin
Kancelaria Adwokacka
46-200 Kluczbork,
ul. Krakowska 22
Tel. 77 418 05 12; 601 952 341
Email:adwokat_medyk@onet.eu

adw. Medyk Urszula
Kancelaria Adwokacka
46-100 Namysłów,
Ratusz-Rynek p. 18
Tel. 77 410 35 53; 603 094 043
Email: mmedyk@wp.pl

adw. Mehl Maria
Kancelaria Adwokacka
45-355 Opole
ul. 1 Maja 30A
Tel. 533 881 087
E-mail: maria_mehl@o2.pl

Filia kancelarii:
46-081 Dobrzeń Wielki
ul. Namysłowska 44B

adw. Miedziejko Piotr
Kancelaria Adwokacka
45-064 Opole,
Plac Daszyńskiego 4/2
Tel. 77 453 77 99; 602 361 805
Email:miedziejko.adwokat@op.pl

adw. Miedziejko Waldemar
Kancelaria Adwokacka
45-054 Opole,
ul. Grunwaldzka 10
Tel. 77 453 77 99; 602 287 805
Email:miedziejko.adwokat@op.pl

adw. Mieszkalski Radosław
Kancelaria Adwokacka
ul. Tuwima 5/5
48-100 Głubczyce
tel: 668 673 842
e-mail: R.MIESZKALSKI@INTERIA.PL

adw. Mikulska Ewa
Kancelaria Adwokacka
49-300 Brzeg,
ul. Chrobrego 6B/2
Tel. 77 416 49 67; 696 874 011
Email: mikulska_adwokat@tlen.pl

adw. Morzyk Agnieszka
Kancelaria Adwokacka
45-716 Opole,
ul. Spychalskiego 13/13
Tel. 533 936 277
Email: adwokat.morzyk@gmail.com

adw. dr Mucha Dariusz
Kancelaria Adwokacka
45-218 Opole,
ul. Luboszycka 36
Tel. 668 443 655
Email: adwokatmuchad@wp.pl

adw. Musiol Iwona
Kancelaria Adwokacka Adwokat Iwona Musiol
45-061 Opole
ul. Katowicka 67/2
Tel. 693 047 663
Email: musiol-iwona@wp.pl

adw. Musioł Robert
Kancelaria Adwokacka
47-200 Kędzierzyn-Koźle,
ul. Bolesława Limanowskiego 2
Tel. 77 462 59 66; 889 956 956
Email: robert.musiol@gmail.com
www.adwokat-musiol.pl

Filia kancelarii:
47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Anny 4/2

adw. Musioł Sandra
Kancelaria Adwokacka Adw. Sandra Musioł
ul. Anny 4/2
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Tel. 697 086 183, tel./fax 77481 43 18
Email: sandra.musiol@wp.pl

Filia kancelarii:
47-260 Sukowice
ul. Zwycięstwa 60
Tel. 77 487 11 12

adw. Muszyński Zdzisław
Kancelaria Adwokacka
45-040 Opole,
pl. Kopernika 4
Tel. 77 454 26 78; 601 866 765
Email:kancelaria@adwokatmuszynski.pl

adw. Nowak Aleksandra
Kancelaria Adwokacka
45-072 Opole,
ul. Reymonta 28/13
Tel. 503 911 471
Email: adwokat.nowak@op.pl

adw. Nowak Daniel
Waszczuk Składzień Nowak Spółka Partnerska Adwokatów
45-371 Opole,
ul. Orląt Lwowskich 12A/4
Tel. 77 442 38 29; 694 535 850
Email: kancelaria@wsnadwokaci.pl

Filia:
48-100 Głubczyce
ul. Kościuszki 2

adw. Nowakowska Marta
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Aleksandra Dyja, Marta Nowakowska, Magdalena Kaczkowska s.c.
45-011 Opole
ul. Koraszewskiego 7-9 p. III lok 4 – 5
Tel. 505 495 659
Email: m.nowakowska@kancelariadyja.pl